ÇiçekSepeti Hepsiburada N11 Trendyol

Kasım Kampanyaları Başladı Mı?

Marketplace (pazaryeri) sitelerinin rekabeti ile her geçen yıl daha uzun soluklu ve daha etkili düzenlenen meşhur Kasım indirimleri başladı mı? Kasım kampanyası ne zaman başlayacak? BlackFriday ne zaman olacak? 2021 KaraCuma hangi tarihte olacak?

Kasım Kampanyaları ne zaman başlıyor?

Sesli ve görüntülü tüm mecralarda süper indirim günleri, efsane 11 günleri, 11.11 gibi başlıklar ile tanıtımı yapılan Müthiş Kasım kampanyaları bugün başladı. (07.11.2021)

Uygulamasını cep telefonuna indirmiş üyelerine bildirimler, mail adreslerine tanıtım metinleri ve sosyal medya ile haber siteleri başta olmak üzere bir çok alandan reklamı yapılan Kasım Kampanyalarını kaçırmayın.

Üretici firmaların çeşitli bahaneler ile zam yaptığı ürünleri pazaryerlerinde indirimli alabilirsiniz. Kategori bazlı indirimler düzenlenen beyaz eşyadan, outdoor ürünlerine kadar her kalemde müthiş sepet indirimleri yayında!

Süper İndirim Günleri ne zaman başlayacak?

Trendyol tarafından düzenlenen Süper İndirim Günleri 7 Kasım 2021 akşamı 20:00’da aktif edilecek. Şu dakikalarda ise “Erken Fırsat 8-11 Kasım” başlıklı ürünler ile ziyaretçilerini uygun fiyatlar ile karşılıyor.

Efsane 11 Günleri ne zaman başlayacak?

Hepsiburada‘nın Efsane Kasım İndirimleri ve Efsane 11 Günleri başlıklı 7 Kasım – 11 Kasım arası devam edecek kampanyası bu akşam 20:00’da aktif edilmiş olacaktır. Kademeli olarak 12:00’da başlayan kampanyaları kaçırmayın.

N11 ‘in 11.11 Kampanyası !

BlackFriday kampanyasının arifesi olarak hafızaları kazınan ve N11’in üstlendiği 11.11 tarihine özel kampanya bu yılda büyük ses getirecek gibi duruyor. Rekabete uyum sağlamak ve tedarikçilerin stok sorunu yaşamasının önüne geçmek, kampanyayı kaçırmamak için bu yıl kampanya tarihleri uzatıldı.

Her gün 11’de N11’de kampanya adıyla mobil uygulaması üzerinden özel indirimler düzenleyen N11’i ziyaret etmeyi ihmal etmeyin, üzülürsünüz.

ÇiçekSepeti Kampanyası!

Çiçekçilerin pazaryeri platformu olarak piyasaya giren yerli sermaye ÇiçekSepeti Kasım Kampanyaları ile vitrinlerde! 2019 yılından bu yana, elektronik ve benzeri tüm e-ticarete uygun ürünleri ÇiçekSepetinde bulabilirsiniz.

Benzer konular

Yorum yaz..