Trendyol Satıcı

Mercedes Vito Ödüllü Trendyol Reklam Kampanyası

Trendyol Reklam Kampanyası

Trendyol tedarikçilerinin Kasım kampanyasını daha verimli kullanmaları için yeni reklam modelini tanıttı. Mercedes Vito FL Select 5 480 2021 Model Otomobil, Iphone 13, Shell yakıt kartı ve Reklam bakiyesi ödüllü kampanya 4 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 02.11.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-11203 sayılı izni ile 04.11.2021 (saat 00:01) – 30.11.2021 (saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında partner.trendyol.com adresinde Reklam Yönetimi üzerinden 100 TL ve katları Trendyol içi reklam harcaması yapan satıcılar kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Bir kişi birden fazla kez kampanya katılım hakkı elde edebilir. Her 100 TL’lik Trendyol içi reklam harcamasına 1 çekiliş hakkı verilir.
 • Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte; 1 kişi Mercedes Vito FL Select 5 480 2021 Model Otomobil (birim piyasa değeri: 677.440,00 TL); 10 kişi IPhone 13 256GB model cep telefonu (birim piyasa değeri: 12.999,00 TL); 100 Kişiye 1.000 TL Shell Card bakiyesi, 1.000 Kişiye 100 TL Reklam Bakiyesi ikramiyesi kazanacaktır.
 • Ticari unvan, ad-soyad ve telefon numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğrulu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade edenlerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş, 21.12.2021 tarihinde saat 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 28.12.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Trendyol ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Kazanan asil talihliler ödüllerini almak için ilan tarihinden sonra 15 gün içerisinde, yedek talihliler ise asil talihlilerin başvuru süresinin bitimini takip eden sonraki 15 gün içerisinde istenilen belgeler ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.‘nin adresine şahsen başvurmaları halinde ödüllerini almaya hak kazanacaklardır.
 • Asil talihlileri, başvuru için en geç 12.01.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurusunu tamamlamayan asil talihliler ödüllerini teslim alamazlar. Asil talihli son başvuru tarihi tamamlandığında yedek talihliler için başvuru süreci başlar.
 • Başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Çekiliş sonucunda satıcıların hesabına geçecek Trendyol Reklam Bakiyesi ve Shell Card Bakiyesinin son kullanım tarihi 15 Nisan 2022’dir.
 • Shell Smart Akaryakıt Hediye Kartı Türkiye genelindeki Shell akaryakıt istasyonlarında akaryakıt alımlarında kullanılabilir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Reklam kullanım hediye çeki, Trendyol internet sitesinde satıcılara yönelik reklam ürünlerinin satın alımında geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez, talihliye özel tanımlanacaktır
 • Talihlilerden kaynaklanan gecikmelerden DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
 • Doğrudan DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışanlar gerekli şartları yerine getirse dahi kampanyaya katılım sağlayamazlar.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Benzer konular

Yorum yaz..