Trendyol Satıcı

Trendyol Partner Çöktü Mü?

An itibariyle, Trendyol Partner’e erişimde sorun yaşanıyor. Genellikle 3-5 dakika gibi kısa sürelerde çözüm olmasına rağmen, şuan yaşanılan kesinti 10 dakikayı aştı ve ne kadar süreceği konusunda bilgimiz bulunmuyor.

Planlı bakım çalışmaları olduğunda, bilgilendirmeler yayınlanmakta ancak şuan yaşanılan sorun planlı bir bakım değil. Sunucuya erişimde farklı bir problem var. En kısa sürede Trendyol Partner’e erişimin sağlanması ümit ediliyor.

Trendyol Partner Çöktü, tablet ve masaüstü görseli

İnternet jargonunda, bir siteye erişim sağlayamıyorsanız ve bu sorun site kaynaklıysa “site çöktü” denir. Yani, sizin internetiniz kapalı ve internetiniz koptu ise ve bağlanamıyorsanız bu sitenin çöktüğü anlamına gelmez.

Trendyol içinde bu süreç geçerli. Bazı tarayıcı çerezleri Trendyol Partner sayfasına erişiminizi engelleyebilir. Bu sorununun çözümü tarayıcının geçmişini temizlemek veya farklı tarayıcıdan test etmektir. Ancak bugün yaşanılan problem, Trendyol kaynaklıdır.

Trendyol tedarikçileri tarafından kullanılan ” partner.trendyol.com ” subdomaininde mağaza bilgi ve şifrenizi girdikten sonraki tüm ekranlara erişim şuan için mümkün değil. Bu sorun Trendyol kaynaklı olduğu için, Trendyol Çöktü demek yerine Trendyol Partner Çöktü dememiz daha doğru olacaktır.

Trendyol Partner Çöktü, mobil görseli

Güncelleme yaklaşık 45 dakika süren erişim problemi giderildi. 11:52 itibariyle Trendyol Partner’e giriş yapabilirsiniz.

Benzer konular

Yorum yaz..